Auto szrot

Zachęcamy do wykorzystania z naszych usług z kompletnego województw. Zajmujemy się skupowaniem aut, złomowaniem pojazdów oraz skupem samochodów oraz kolorowych metali Otrzymaliśmy zgodę na przeprowadzanie recyklingu aut, na skutek czego staliśmy się honorowaną stacją demontażu. Pozwoliło nam to na rozszerzenie zasięgu działalności oraz jej szybki postęp w kierunku pełnej ochrony środowiska.
Oprócz przyjmowaniem starych i uszkodzonych aut zajmujemy się również skupowaniem złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów i makulatury. Gwarantujemy korzystne ceny i fachową obsługę każdego klienta. Auto złom Dąbrowa Górnicza.
Własna firma w pełni zadba o ochronę środowiska naturalnego i spełnia każde określone prawem warunki jej dotyczące. Rozpoczęliśmy kooperację z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszelkie ciecze niebezpieczne, tworzywa sztuczne itd., jakie pozostają po demontażu aut. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie skupem pojazdów, ale także prowadzi sprzedaż używanych części samochodowych. Posiadamy części zarówno do samochodów osobowych, oraz ciężarowych. Oferujemy elementy karoserii, podwozia, wiązki elektryczne oraz mnóstwo innych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny sprzedawanych produktów. Zapewniamy, że nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów profesjonalnie pomogą w wyborze właściwych części. Auto Złom frapuje się skupowaniem, złomowaniem iz autokasacją pojazdów rozmaitego typu w każdym stanie. Złomowisko przyjmuje zarówno działające auta, jak i wozy powypadkowe, skorodowane, stare i felerne. Złomowisko swoją pracę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, które zapewniają wystawianie oraz wydawanie zgodnych z wiążącym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej poświadczeniami o kasacji. Poświadczenia te gwarantują klientom bezproblemowe wyrejestrowanie samochodu w odpowiednim Wydziale Komunikacji i wypowiedzenie umowy OC już w dniu dostarczenia pojazdu na złom.